Reklama
Aviation Expo 2022 - Kielce 17-28/09/2022
W sklepie


Ogłoszenia drobne
KUPIĘ

Kupię CSS-13 w stanie nielotnym na ekspozycję stałą. Tel. 604 912 910


SPRZEDAM

SPRZEDAM 50 lub 100% udziału w zarejestrowanej motolotni: Air Creation XP17 / Jazz 2000 / Subaru EA81-100 KM , 2 zapłony, przekładnia zębata, nowe śmigło, stroby, instalacja radiowa, hangarowana, stan dobry.


Cena: do negocjacji

Kontakt: Jmaviator2010@gmail.comINNE

Aktualnosci
Lotnicza Grupa Wsparcia AirShow Team
Pokazy lotnicze, których głównym i najciekawszym z punktu widzenia widzów elementem jest spektakl powietrzny w wykonaniu gwiazd i aktorów pierwszoplanowych, mają również swoje zaplecze. Jest nim zespół organizacyjny imprezy.


Zazwyczaj nie widzicie ich podczas pokazów, a jeśli nawet migną wam gdzieś w tłumie szybko przemieszczając się po ternie pokazów w kamizelce z napisem „organizator” lub też z identyfikatorem o podobnej treści na smyczy, nie będziecie wiedzieć kim są i jak wiele od ich pracy zależy. To właśnie dzięki ich ciężkiej, czasem nawet kilkumiesięcznej pracy każda, zazwyczaj jedno lub dwudniowa impreza lotnicza jest dla was – widzów tak atrakcyjna.


Prezentujemy jeden z takich zespołów - Lotniczą Grupaę Wsparcia AirShow Team. Kim są i czym się zajmują opowiada ten krótki film.


Aktualny numer

Kup ON-LINE

Reklama
Nasi partnerzy