Reklama

W sklepie


Ogłoszenia drobne
KUPIĘ

Kupię CSS-13 w stanie nielotnym na ekspozycję stałą. Tel. 604 912 910


SPRZEDAM

SPRZEDAM 50 lub 100% udziału w zarejestrowanej motolotni: Air Creation XP17 / Jazz 2000 / Subaru EA81-100 KM , 2 zapłony, przekładnia zębata, nowe śmigło, stroby, instalacja radiowa, hangarowana, stan dobry.


Cena: do negocjacji

Kontakt: Jmaviator2010@gmail.comINNE

Aktualnosci
Say Again Aviation English Kikity 2022


Jeśli uważnie śledziliście przez ostanie 16 miesięcy kurs Aviation English prowadzony na naszych łamach przez pilota-instruktora Łukasza Wieczorka - egzaminatora LPE i współzałożyciela ICAO4.me, to nadarza się okazja do sprawdzenia nabytej wiedzy w praktyce.

W piątek, 3.06. rozpoczyna się druga edycja Say Again Aviation English Kikity 2022 na lądowisku EPKI na Mazurach. W bezpieczny i zabawny sposób uczestnicy będą mogli przetrenować na ziemi sposoby prawidłowego prowadzenia korespondencji radiowej w przestrzeni kontrolowanej i niekontrolowanej w języku angielskim. Zajęcia na ziemi poprowadzi m.in. zawodowy kontroler, dr Jarosław Klimentowski.

Po sobotnich szkoleniach kolejnego dnia odbędzie się wspólny przelot do Wilna, który będzie świetną okazją do praktycznego zweryfikowania swoich umiejętności językowych.

W imprezie może wziąć udział każdy - organizatorzy zapraszają pilotów samolotów certyfikowanych, helikopterów, jak i ultralightów czy wiatrakowców. Na miejscu na uczestników czeka pozytywna atmosfera, integracja, trening, a przede wszystkim świetna zabawa. Zaproszeni są zarówno piloci przybywający statkami powietrznymi, jak również drogą lądową. Możliwy jest udział we wszystkich trzech dniach imprezy, lub w jej fragmencie. Konieczne są wcześniejsze rezerwacje ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Szczegółowy opis oraz możliwość rezerwacji dostępne są na stronie wydarzenia

Do zobaczenia na miejscu!

Aktualny numer

Kup ON-LINE

Reklama
Nasi partnerzy