Reklama

W sklepie


Ogłoszenia drobne
KUPIĘ

Kupię CSS-13 w stanie nielotnym na ekspozycję stałą. Tel. 604 912 910


SPRZEDAM

SPRZEDAM 50 lub 100% udziału w zarejestrowanej motolotni: Air Creation XP17 / Jazz 2000 / Subaru EA81-100 KM , 2 zapłony, przekładnia zębata, nowe śmigło, stroby, instalacja radiowa, hangarowana, stan dobry.


Cena: do negocjacji

Kontakt: Jmaviator2010@gmail.comINNE

Aktualnosci
Ferie z Muzeum Lotnictwa


Do rozpoczęcia ferii zimowych pozostało zaledwie kilka dni, jeśli nie macie jeszcze sprecyzowanych planów jak je spędzić, a mieszkacie lub wybieracie się w tym okresie do stolicy Małopolski polecamy ofertę, którą przygotowało na ten czas Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

„Odlotowe Ferie w Muzeum Lotnictwa” adresowane są jak zwykle do dzieci i młodzieży „w każdym wieku”, bo prawdziwi pasjonaci lotnictwa jeśli nie wiekiem to na pewno są młodzi duchem. Pierwszy tydzień małopolskich ferii upływać będzie pod znakiem lotnictwa od jego początków aż po dzień dzisiejszy. Muzeum zaprasza już dziś na zawody balonowe, warsztaty modelarskie, gry, eksperymenty lotnicze, spotkania z pilotami i lotniczą policją (na zdjęciu) od lat goszczącą na jego terenie. Zwyczajowo będą również udostępnione dla najmłodszych hangary, wystawy i przede wszystkim kilkaset statków powietrznych to tylko niektóre atrakcje.

Dal tych wszystkich, którzy chcieliby przyczynić się osobiście do organizacji i przebiegu zaplanowanych atrakcji polecamy możliwość zastania wolontariuszami „Odlotowych Ferii w Muzeum Lotnictwa”. Wolontariusze będą mieli możliwość współorganizacji edukacyjnej gry terenowej, pomocy przy zajęciach dla swoich młodszych koleżanek i kolegów, poznania pracy w muzeum oraz wzięcia udziału w panelach dyskusyjnych poświęconym formom edukacji oraz sposobom docierania do dzieci i młodzieży.

Szczegóły na temat przebiegu „Odlotowych Ferie w Muzeum Lotnictwa” i udziału w wolontariacie znajdziecie na stronie internetowej oraz na profilu facebookowym Muzeum Lotnictwa w Krakowie.Aktualny numer

Kup ON-LINE

Reklama
Nasi partnerzy