Ogłoszenia drobne
KUPIĘ

Kupię CSS-13 w stanie nielotnym na ekspozycję stałą. Tel. 604 912 910

SPRZEDAM

SPRZEDAM 50 lub 100% udziału w zarejestrowanej motolotni: Air Creation XP17 / Jazz 2000 / Subaru EA81-100 KM , 2 zapłony, przekładnia zębata, nowe śmigło, stroby, instalacja radiowa, hangarowana, stan dobry.

Cena: do negocjacji

Kontakt: Jmaviator2010@gmail.com

INNE

Aktualnosci
Motoparalotniowi mistrzowie Polski

W dniach 18-23 sierpnia w Jutrosinie zostały rozegrane VI Otwarte Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Polski.

Podczas rywalizacji o tytuły mistrzów Polski zawodnicy zrealizowali 22 konkurencje kwalifikacyjne i 836 przelotów.

W klasie PL1 (wózek jednoosobowy) mistrzowski tytuł obronił Wojciech Bógdał, drugie miejsce zajął Paweł „Lojak” Kozarzewski, trzecie Szymon Winkler. Tuż za podium znalazł się Wojciech Panas.

W klasie PF1 (start z nóg) zwyciężył Bartosz Nowicki, drugi był Marcin Bernat, a trzeci Tomasz Walczak. Bardzo dobre czwarte miejsce zajął debiutant tych zawodów Łukasz Sarzyński.

W zawodach wystartowali także znakomici piloci z zagranicy. Wśród nich najlepszy był wielokrotny mistrz Alexander Mateos z Francji. Drugą lokatę zajął jego rodak Nicolas Aubert. Na kolejnych miejscach uplasowali się Grek Dimitris Kolliakos i Czech Luboš Halama.