Reklama
11. Noc w Instytucie Lotnictwa - Warszawa 7/10/2022
W sklepie


Ogłoszenia drobne
KUPIĘ

Kupię CSS-13 w stanie nielotnym na ekspozycję stałą. Tel. 604 912 910


SPRZEDAM

SPRZEDAM 50 lub 100% udziału w zarejestrowanej motolotni: Air Creation XP17 / Jazz 2000 / Subaru EA81-100 KM , 2 zapłony, przekładnia zębata, nowe śmigło, stroby, instalacja radiowa, hangarowana, stan dobry.


Cena: do negocjacji

Kontakt: Jmaviator2010@gmail.comINNE

Aktualnosci
Wakacyjna siatka LOT-u

 

 

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły letnią siatkę połączeń. 

 

Nowe kierunki zostaną uruchomione 3 lipca. Pasażerowie będą mogli udać się na urlop do 36 najbardziej popularnych europejskich kurortów, oferowanych z dziesięciu krajowych portów lotniczych. 

 

Wśród oferowanych kierunków znalazły się m.in. Chorwacja, Hiszpania, Włochy, Malta, Bułgaria, Czarnogóra, Gruzja, Macedonia, Cypr, Albania czy wyspy Santorini, Kos, Korfu i Kreta. Wszystkie rejsy są bezpośrednie.

 

W samolotach LOT-u nadal będą obowiązywać pewne obostrzenia, wprowadzone w związku z pandemią COVID-19. Pasażerowie wciąż mają obowiązek zakrywania nosa i ust za pomocą maseczki przez cały czas trwania lotu i zachowania wyznaczonych odstępów w czasie odprawy. 

 

Od 1 lipca od 1 lipca zniesiony zostanie natomiast dystans przestrzenny w postaci szachownicy i w sprzedaży będą dostępne wszystkie miejsca znajdujące się w samolocie.

 

fot. Jacek Grześkowiak

Aktualny numer

Kup ON-LINE

Reklama
Nasi partnerzy