Reklama
11. Noc w Instytucie Lotnictwa - Warszawa 7/10/2022
W sklepie


Ogłoszenia drobne
KUPIĘ

Kupię CSS-13 w stanie nielotnym na ekspozycję stałą. Tel. 604 912 910


SPRZEDAM

SPRZEDAM 50 lub 100% udziału w zarejestrowanej motolotni: Air Creation XP17 / Jazz 2000 / Subaru EA81-100 KM , 2 zapłony, przekładnia zębata, nowe śmigło, stroby, instalacja radiowa, hangarowana, stan dobry.


Cena: do negocjacji

Kontakt: Jmaviator2010@gmail.comINNE

Aktualnosci
MBA w lotnictwie - Studia z przyszłością

 

 

Program Master of Business Administration (MBA w Lotnictwie) realizowany na Uczelni Łazarskiego uzyskał Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością” 2019/2020 w V edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”.

 

Certyfikatem „Studia z Przyszłością” wyróżniane są innowacyjne kierunki realizowane wg nowoczesnych i wartościowych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy. Uczestników Konkursu ocenia Jury, złożone z naukowców, przedstawicieli Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego i reprezentantów środowisk gospodarczych.
 
Uroczystość wręczenia certyfikatów V edycji programu odbyła się 10 marca 2020 r. w zabytkowych murach Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie pod Warszawą. Uczestniczyli w niej rektorzy, dziekani, dyrektorzy instytutów i kierownicy katedr reprezentujący kilkadziesiąt instytucji akademickich, zarówno publicznych, jak i niepublicznych.
 
Nagrodę dla studiów Master of Business Administration (MBA w Lotnictwie) Uczelni Łazarskiego odebrała dr hab. Anna Konert kierująca tym programem. – Celem Konkursu „Studia z Przyszłością” jest docenienie kierunków studiów, które wyróżniają się na rynku nowoczesnością koncepcji kształcenia, jakością realizowanego programu oraz skutecznością w edukowaniu dla rynku pracy. Ogromnie cieszy nas fakt otrzymania Certyfikatu „Studia z przyszłością”, gdyż to niezwykłe docenienie pracy całej naszej kadry wykładowców, a także poświadczenie renomy programu MBA w Lotnictwie – mówi dr hab. Anna Konert, kierownik studiów realizowanych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.
 
Program MBA w Lotnictwie jest kierowany do kadry zarządzającej lub przygotowującej się do zarządzania podmiotami lotniczymi, urzędników rządowych i pracowników administracji samorządowej, zatem osób odpowiedzialnych za organizację i nadzór w lotnictwie. Celem programu jest uzyskanie lub pogłębienie przez uczestników studiów wiedzy praktycznej i teoretycznej z zakresu zarządzania w organizacjach lotnictwa cywilnego. Studia przygotowują do zarządzania w lotnictwie na różnych szczeblach hierarchii organizacyjnej firm i wspierają wykształcenie praktycznych umiejętności w zakresie podejmowania decyzji operacyjnych i strategicznych. W toku studiów przekazywana jest nowatorska wiedza z zakresu prawa, marketingu, ekonomii i zarządzania. Program ma modułowy charakter i porusza zagadnienia takie jak m.in. zarządzanie w lotnictwie, finansowanie, zarządzanie zasobami ludzkimi, operacje lotnicze czy prognozowanie. Studia trwają 3 semestry.
 
– Program MBA w Lotnictwie tworzy kadra ekspertów – przedstawicieli nauki prawa lotniczego oraz wybitnych akademików, z doświadczeniem krajowym i zagranicznym, a także specjaliści zarządzania w tym obszarze. Oprócz wykładów zajęcia prowadzone są również w formie warsztatów w kameralnych grupach, z naciskiem na wykształcenie praktycznych umiejętności. Uczestnicy programu mogą także brać udział w wizytach studyjnych czy wydarzeniach organizowanych przez Instytut Prawa Lotniczego i Kosmicznego – dodaje dr hab. Anna Konert.
 
Aktualnie w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego trwa rekrutacja na nowy rok akademicki – aplikować można do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc. Decyzję o kształceniu warto jednak podjąć wcześniej, gdyż przy zapisie do 30 czerwca 2020 r. istnieje możliwość uzyskania 10% zniżki w czesnym. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.
 
Organizatorem merytorycznym Programu „Studia z Przyszłością” jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, a organizatorem Agencja Kreatywna PRC. Więcej informacji o Programie można znaleźć na stronie www.studiazprzyszloscia.pl.
 
fot. Uczelnia Łazarskiego
Aktualny numer

Kup ON-LINE

Reklama
Nasi partnerzy