Reklama
11. Noc w Instytucie Lotnictwa - Warszawa 7/10/2022
W sklepie


Ogłoszenia drobne
KUPIĘ

Kupię CSS-13 w stanie nielotnym na ekspozycję stałą. Tel. 604 912 910


SPRZEDAM

SPRZEDAM 50 lub 100% udziału w zarejestrowanej motolotni: Air Creation XP17 / Jazz 2000 / Subaru EA81-100 KM , 2 zapłony, przekładnia zębata, nowe śmigło, stroby, instalacja radiowa, hangarowana, stan dobry.


Cena: do negocjacji

Kontakt: Jmaviator2010@gmail.comINNE

Aktualnosci
Europejskie Sympozjum Spadochronowe

 

 

W dniach 5-7 marca 2020 r. w podwarszawskim hotelu Mazurkas odbędzie się Europejskie Sympozjum Spadochronowe.

 

Europejskie Sympozjum Spadochronowe to jedyne takie wydarzenie w naszej części Europy, podczas którego będzie można spotkać wyjątkowych skoczków, najlepszych instruktorów i światowych ekspertów z naszej branży. W agendzie znajdują się prezentacje związane z bezpieczeństwem w różnego rodzaju skokach, analiza incydentów i wypadków z sezonu 2019, omówienie specyfiki sprzętowej i mnóstwo innych ważnych tematów.
 
Trzydniowe sympozjum, łączące w jednym miejscu całe środowisko spadochronowe, zarówno wojskowe, jak i cywilne, pozwoli na wymianę doświadczeń, poznanie nowych osób czy zaplanowanie zagranicznych wyjazdów. Przede wszystkim jednak przyczyni się do zwiększenia świadomości zagrożeń i poprawy bezpieczeństwa w skokach spadochronowych.
 
Pomysłodawcą i organizatorem, trzeciego już sympozjum spadochronowego w Polsce, jest Szkoła Spadochronowa LOT G7, w tym roku we współpracy ze strefą spadochronową Sky Camp – w roli współorganizatora. Strategicznym partnerem wydarzenia jest Aeroklub Warszawski.
 
fot. archiwum AW
Aktualny numer

Kup ON-LINE

Reklama
Nasi partnerzy