Reklama
11. Noc w Instytucie Lotnictwa - Warszawa 7/10/2022
W sklepie


Ogłoszenia drobne
KUPIĘ

Kupię CSS-13 w stanie nielotnym na ekspozycję stałą. Tel. 604 912 910


SPRZEDAM

SPRZEDAM 50 lub 100% udziału w zarejestrowanej motolotni: Air Creation XP17 / Jazz 2000 / Subaru EA81-100 KM , 2 zapłony, przekładnia zębata, nowe śmigło, stroby, instalacja radiowa, hangarowana, stan dobry.


Cena: do negocjacji

Kontakt: Jmaviator2010@gmail.comINNE

Aktualnosci
Nagrodzona kampania ULC

 

 

Spot Urzędu Lotnictwa Cywilnego „Laser to nie zabawka” został nagrodzony podczas 14. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Turystycznych, Dokumentów i Reportaży TV oraz Filmów Korporacyjnych „FilmAT Festival”.

 

Spot zdobył pierwszą nagrodę w kategorii „Best Corporate Social Campain”. W konkursie udział wzięło niemal 100 filmów z całego świata.

 

Kampania ULC „Laser to nie zabawka” rozpoczęła się w kwietnia 2018 r. Jej celem było budowanie świadomości wśród społeczeństwa na temat niebezpieczeństwa wynikającego z kierowania wiązki lasera w stronę samolotów. 

 

W ramach akcji informacyjnej przygotowano spot edukacyjny oraz plakaty i animacje, które można było zobaczyć w mediach społecznościowych, w środkach komunikacji miejskiej w Warszawie oraz sieci kin. Kampanię wsparły również lotniska, m.in. Kraków-Balice, Gdańsk, Łódź, Katowice, Poznań, Rzeszów i Wrocław.

 

Spot powstał przy współpracy z agencją „WALK”. Reżyserem spotu jest Tomek Goldbaum-Wlaziński, producentem Szut Szut Studio.

Aktualny numer

Kup ON-LINE

Reklama
Nasi partnerzy