Reklama
11. Noc w Instytucie Lotnictwa - Warszawa 7/10/2022
W sklepie


Ogłoszenia drobne
KUPIĘ

Kupię CSS-13 w stanie nielotnym na ekspozycję stałą. Tel. 604 912 910


SPRZEDAM

SPRZEDAM 50 lub 100% udziału w zarejestrowanej motolotni: Air Creation XP17 / Jazz 2000 / Subaru EA81-100 KM , 2 zapłony, przekładnia zębata, nowe śmigło, stroby, instalacja radiowa, hangarowana, stan dobry.


Cena: do negocjacji

Kontakt: Jmaviator2010@gmail.com



INNE

Aktualnosci
Fly Fest 2019 [PROGRAM]

 

 

Zamieszczamy program pokazów lotniczych Fly Fest 2019, które w dniach 6-7 lipca odbędą się na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.

 

6 lipca, sobota:
13:00 powitanie uczestników
13:15 pokaz – Pioneer Team
13:30 pokaz zrzutu wody – Dromader PZL-M18, Waldemar Wegner
14:00 pokaz – formacja Cellfast Flying Team, 3 x Socata Morane, Mieczysław Machnik, Daniel Dębosz, Arkadiusz Nowak
14:30 pokaz solo – Łukasz Czepiela, Edge 540
15:00 pokaz solo – Marysia Muś, Bolkow BO 105
15:30 pokaz solo – Artur Kielak, XA-41
16:00 pokaz – formacja Firebirds, 3 x Extra 330
16:30 pokaz – Wojciech Hajdukiewicz i Ireneusz Puchała, Hatz Classic + Taylorcraft Auster
17:00 pokaz solo – Marek Choim, Extra 330 SC
17:30 pokaz – formacja Cellfast Flying Team, 3 x Socata Morane, Mieczysław Machnik, Daniel Dębosz, Arkadiusz Nowak
18:00 pokaz – Pioneer Team
18:30 pokaz – Wojciech Hajdukiewicz i Ireneusz Puchała, Hatz Classic + Taylorcraft Auster
19:00 pokaz – M28 Bryza z 8 Bazy Lotnictwa Transportowego w Krakowie
19:30 pokaz solo – Artur Kielak, XA-41
20:00 pokaz – formacja Firebirds, 3 x Extra 330
20:15 koncert zespołu Nadmiar
20:00 pokaz solo – Marek Choim, Extra 330 SC
 
7 lipca, niedziela:
13:00 powitanie uczestników
13:15 pokaz – Pioneer Team
13:30 pokaz zrzutu wody – Dromader PZL-M18, Waldemar Wegner
14:00 pokaz – formacja Cellfast Flying Team, 3 x Socata Morane, Mieczysław Machnik, Daniel Dębosz, Arkadiusz Nowak
14:30 pokaz – Wojciech Hajdukiewicz i Ireneusz Puchała, Hatz Classic + Taylorcraft Auster
15:00 pokaz solo – Artur Kielak, XA-41
15:30 pokaz – formacja Firebirds, 3 x Extra 330
16:00 pokaz solo – Marek Choim, Extra 330 SC
16:30 pokaz – formacja Cellfast Flying Team, 3 x Socata Morane, Mieczysław Machnik, Daniel Dębosz, Arkadiusz Nowak
16:45 pokaz solo – Artur Kielak, XA-41
17:00 pokaz – Wojciech Hajdukiewicz i Ireneusz Puchała, Hatz Classic + Taylorcraft Auster
17:30 pokaz – formacja Pioneer Team
18:00 pokaz solo – Marek Choim, Extra 330 SC
18:30 pokaz solo – Marysia Muś, Bolkow BO 105
19:00 pokaz – formacja Firebirds, 3 x Extra 330
19:30 pokaz – M28 Bryza z 8 Bazy Lotnictwa Transportowego w Krakowie
20:00 pokaz solo – Łukasz Czepiela
20:15 koncert zespołu Video
 
Więcej szczegółów na stronie www.flyfest.pl
 
fot. AZP








Aktualny numer

Kup ON-LINE

Reklama
Nasi partnerzy