Reklama

W sklepie


Ogłoszenia drobne
KUPIĘ

Kupię CSS-13 w stanie nielotnym na ekspozycję stałą. Tel. 604 912 910


SPRZEDAM

SPRZEDAM 50 lub 100% udziału w zarejestrowanej motolotni: Air Creation XP17 / Jazz 2000 / Subaru EA81-100 KM , 2 zapłony, przekładnia zębata, nowe śmigło, stroby, instalacja radiowa, hangarowana, stan dobry.


Cena: do negocjacji

Kontakt: Jmaviator2010@gmail.comINNE

Aktualnosci
Rajd po Lotniskach Warmii i Mazur

 

 

Już jutro (20 czerwca 2019 r.) odbędzie się kolejna (jedenasta) edycja imprezy lotniczej pn. Międzynarodowy Rajd po Lotniskach Warmii i Mazur.

 

Tradycyjnie w długi weekend rozpoczynający się świętem Bożego Ciała, Aeroklub Krainy Jezior zaprasza na lotniczą przygodę – Międzynarodowy Rajd po Lotniskach Warmii i Mazur.
 
Celem imprezy jest pokazanie wielu atrakcyjnych miejsc w turystyce lotniczej po Warmii i Mazurach, jak i wielorakiej infrastruktury lotniczej.
 
Aspektem towarzyszącym jest stworzenie formy sympatycznej rywalizacji w konkurencji na celność lądowania oraz przyjacielska integracja załóg samolotów.
 
Główną bazą Rajdu jest lotnisko Kętrzyn Wilamowo, na którym działa organizator Rajdu – Aeroklub Krainy Jezior. Komandorem Rajdu jest prezes AKJ Stanisław Tołwiński.
 
Jednym z akcentów społecznej wrażliwości Rajdu będzie wsparcie zbiórki środków finansowych na leczenie 5-miesięcznej Michalinki, która choruje na nowotwór oka. Podczas wizyty w Gołdapi załogi Rajdu zrealizują 10 lotów nad okolicami, a już wpłacone (w wyniku licytacji na FB) środki zasiliły fundusz wsparcia leczenia Michalinki w USA.
 
Szersze informacje na stronie www.lotniskoketrzyn.pl
Aktualny numer

Kup ON-LINE

Reklama
Nasi partnerzy