Ogłoszenia drobne
KUPIĘ

Kupię CSS-13 w stanie nielotnym na ekspozycję stałą. Tel. 604 912 910

SPRZEDAM

SPRZEDAM 50 lub 100% udziału w zarejestrowanej motolotni: Air Creation XP17 / Jazz 2000 / Subaru EA81-100 KM , 2 zapłony, przekładnia zębata, nowe śmigło, stroby, instalacja radiowa, hangarowana, stan dobry.

Cena: do negocjacji

Kontakt: Jmaviator2010@gmail.com

INNE

Aktualnosci
Polscy piloci mistrzami świata

Sześć medali – cztery złote, srebrny i brązowy – zdobyli polscy piloci na rozgrywanych w Hiszpanii XXIV Mistrzostwach Świata w Lataniu Precyzyjnym.

Złoty medal i tytuł mistrza świata w klasyfikacji indywidualnej wywalczył Michał Wieczorek. Drugie miejsce zajął Krzysztof Wieczorek, trzeci był Marcin Skalik.

W konkurencji lądowań złoto przypadło Jerzemu Markiewiczowi.

Polska reprezentacja zdobyła również złoto w klasyfikacji drużynowej oraz w lądowaniach.

W pierwszej dziesiątce znalazł się jeszcze jeden polski zawodnik – Marcin Chrząszcz, który uplasował się na ósmym miejscu.

Mistrzostwa świata odbyły się w Castellón w dniach 10-16 czerwca 2019 r.