Reklama

W sklepie


Ogłoszenia drobne
KUPIĘ

Kupię CSS-13 w stanie nielotnym na ekspozycję stałą. Tel. 604 912 910


SPRZEDAM

SPRZEDAM 50 lub 100% udziału w zarejestrowanej motolotni: Air Creation XP17 / Jazz 2000 / Subaru EA81-100 KM , 2 zapłony, przekładnia zębata, nowe śmigło, stroby, instalacja radiowa, hangarowana, stan dobry.


Cena: do negocjacji

Kontakt: Jmaviator2010@gmail.comINNE

Aktualnosci
Studia dualne w Dęblinie

 

 

Lotnicza Akademia Wojskowa i zakłady PZL-Świdnik podpisały 2 kwietnia 2019 r. w Świdniku umowę dotyczącą uruchomienia w Dęblinie studiów dualnych.

 

Studia dualne I stopnia zostaną uruchomione na Wydziale Lotnictwa dęblińskiej uczelni, na kierunku lotnictwo i kosmonautyka w specjalności inżynieria lotnicza i awionika, w roku akademickim 2019/2020.
 
Studia będą trwać siedem semestrów i zakończą się egzaminem inżynierskim. Podczas każdego roku nauki student przez sześć miesięcy będzie uczestniczyć w zajęciach na uczelni oraz przez co najmniej trzy miesiące będzie odbywać płatny staż w PZL-Świdnik.
 
Studia mają umożliwić uzyskanie licencji obsługowej na poziomie B1 lub B2 – mechanika lotniczego lub awionika statku powietrznego – i podjęcia pierwszej pracy w branży lotniczej.
 
Umowę podpisali rektor-komendant gen. bryg. pil. dr Piotr Krawczyk w imieniu LAW oraz reprezentujący PZL-Świdnik prezes zarządu Beata Stelmach i członek zarządu Antonio Di Gennaro.
 
fot. PZL-Świdnik
Aktualny numer

Kup ON-LINE

Reklama
Nasi partnerzy