Reklama
11. Noc w Instytucie Lotnictwa - Warszawa 7/10/2022
W sklepie


Ogłoszenia drobne
KUPIĘ

Kupię CSS-13 w stanie nielotnym na ekspozycję stałą. Tel. 604 912 910


SPRZEDAM

SPRZEDAM 50 lub 100% udziału w zarejestrowanej motolotni: Air Creation XP17 / Jazz 2000 / Subaru EA81-100 KM , 2 zapłony, przekładnia zębata, nowe śmigło, stroby, instalacja radiowa, hangarowana, stan dobry.


Cena: do negocjacji

Kontakt: Jmaviator2010@gmail.comINNE

Aktualnosci
O przyszłości lotnictwa w SGH

 

 

Już 13 marca w murach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się konferencja „Przyszłość rynku lotniczego”.

 

Organizatorem jest Studenckie Koło Geografii Ekonomicznej i Badań Regionalnych działające na tej uczelni.
 
Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do spotkania się i wymiany doświadczeń między przedstawicielami środowiska lotniczego. Będzie to także okazja do przybliżenia studentom i gościom spoza uczelni specyfiki lotnictwa i jego miejsca w nowoczesnej gospodarce.
 
Konferencja rozpocznie się o godzinie 10.00, wkrótce po tym odbędzie się prelekcja Marcina Opalińskiego, Prezesa Zarządu LS Airport Services, największego pracodawcy branży lotniczej w Polsce. Opowie on o rozwoju i potrzebach sektora, na praktycznym przykładzie kierowanych przez siebie spółek.
 
Centralnym elementem wydarzenia będzie panel dyskusyjny poświęcony inicjatywie budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, w którym udział wezmą: Emilia Derewienko (redaktor prowadząca portalu „Rynek-lotniczy.pl”), Sebastian Gościniarek (założyciel i Partner w BBSG), Dariusz Kulik (pilot, twórca kanału „Turbulencja” w serwisie YouTube), Anna Rosek (Członek Zarządu ds. Operacyjnych w LS Airport Services) oraz dr Paweł Zagrajek (adiunkt Katedry Biznesu w Transporcie SGH).
 
Po zakończeniu panelu nastąpi prelekcja dra Pawła Zagrajka nt. „Przyszłość cargo lotniczego”, zaś zwieńczeniem konferencji będzie wystąpienie „Samoloty i piloci przyszłości”, które wygłosi Dariusz Kulik.
 
Studenckie Koło Geografii Ekonomicznej i Badań Regionalnych jest prężnie działającą organizacją studencką, zrzeszającą ludzi zainteresowanych geografią i transportem. Członkowie koła realizują liczne projekty koncentrujące się wokół tych dwóch dziedzin, w tym m.in. wykłady przygotowujące do matury z geografii („Geografia. Lubię to!”), czy spotkania promujące kulturę polską dla studentów przybywających do SGH w ramach programów wymian zagranicznych.
 
Konferencję patronatem objął „Przegląd Lotniczy Aviation Revue”. Jest ona otwarta dla wszystkich zainteresowanych i jest bezpłatna. Więcej informacji na facebookowym profilu koła.
Aktualny numer

Kup ON-LINE

Reklama
Nasi partnerzy