Reklama
11. Noc w Instytucie Lotnictwa - Warszawa 7/10/2022
W sklepie


Ogłoszenia drobne
KUPIĘ

Kupię CSS-13 w stanie nielotnym na ekspozycję stałą. Tel. 604 912 910


SPRZEDAM

SPRZEDAM 50 lub 100% udziału w zarejestrowanej motolotni: Air Creation XP17 / Jazz 2000 / Subaru EA81-100 KM , 2 zapłony, przekładnia zębata, nowe śmigło, stroby, instalacja radiowa, hangarowana, stan dobry.


Cena: do negocjacji

Kontakt: Jmaviator2010@gmail.comINNE

Aktualnosci
Aeroklub Warszawski dla WOŚP

 

 

Aeroklub Warszawski zagra podczas 27 Finału WOŚP w niedzielę 13.stycznia br. na warszawskim Bemowie, w ramach imprezy Moto Orkiestra 2019 organizowanej przez Automobilklub Polski i Urząd Dzielnicy Bemowo.

 

W ciągu całego dnia na Autodromie Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich 127 w odbywać się będą licytacje przedmiotów, usług, voucherów i różnego rodzaju innych atrakcji przekazanych na aukcję przez partnerów i sponsorów Moto Orkiestry 2019.
 
Aeroklub przekazał na ten cel m.in. lot zapoznawczy szybowcem z Maciejem Laskiem – wiceburmistrzem Bemowa oraz lot zapoznawczy szybowcem z Maciejem Pospieszyńskim – mistrzem świata w akrobacji szybowcowej, a także lot zapoznawczy samolotem nad Warszawą i skok spadochronowy w tandemie z pamiątkowym nagraniem filmowym i zdjęciami.
 
Na uczestników imprezy będzie czekało też sporo dodatkowych lotniczych atrakcji. Dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie w szybowcu, obejrzeć z bliska samolot oraz profesjonalne modele szybowców i wejść do kosza balonu. Członkowie największego w Europie stowarzyszenia skupiającego miłośników lotnictwa będą opowiadać o swojej pasji i odpowiadać na wszelkie pytania dotyczące sportów lotniczych.
Aktualny numer

Kup ON-LINE

Reklama
Nasi partnerzy